12.3 inch 1920*720 HSD123JPW3-A13 LCD Monitors Screen Display Parts
Brand Name: HannStar
Model Number: HSD123JPW3-A13
China
Model Name:
HSD123JPW3-A13
Diagonal Size:
12.3"
292.032(W)×109.512(H) Mm
Outline Size:
302(W)×125.4(H) ×14.2(D) Mm
Brightness:
850 Cd/m² (Typ.)
Contrast Ratio:
1500:1 (Typ.) (TM)
Response Time:
25 (Typ.)(Tr+Td)
Panel Weight:
345/378g (Typ./Max.)
Application:
Outdoor High Brightness / Automotive Display
Product Description
HSD123JPW3-A13 Product details :
HannStar LCD Screen HSD123JPW3-A13
Panel Brand HannStar
Model P/N HSD123JPW3-A13
Diagonal Size 12.3"
Active Area 292.032(W)×109.512(H) mm
Outline Size 302(W)×125.4(H) ×14.2(D) mm
Surface Glare (Haze 0%), Hard coating
Brightness 850 cd/m² (Typ.)
Contrast Ratio 1500:1 (Typ.) (TM)
Viewing Angle 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10)
Display Mode IPS Pro, Normally Black, Transmissive
Best View on Symmetry
Response Time 25 (Typ.)(Tr+Td)
Display Colors 16.7M 75% NTSC
Lamp Type 11S4P WLED , 30K hours , Without Driver
Frequency 60Hz
Touch Screen Without
Panel Weight 345/378g (Typ./Max.)
Application Outdoor High Brightness / Automotive Display
Signal Interface LVDS (2 ch, 8-bit) , 50 pins Connector
Input Voltage 3.3V (Typ.)
HSD123JPW3-A13 Payment Terms:
We prefer PayPal. And we accept Wire Transfer, Escrow.
HSD123JPW3-A13 Shipping and Package :
12.3 inch 1920*720 HSD123JPW3-A13 LCD Monitors Screen Display Parts 0
HSD123JPW3-A13 Shipping Terms:
3. We Ship it in one day by DHL 1- 3 Day arrive you!
HSD123JPW3-A13 TERMS OF SALE:
HSD123JPW3-A13 FAQ:
Q: How long is the warranty of HSD123JPW3-A13 ?
A: 90days warranty .
Q: Can you give me a discount if I need a large quantity of HSD123JPW3-13 ?
A: Of course!If you make a large order, we will give you a discount.
Q: How can I trace my order of HSD123JPW3-A13 ?
A: we will give you tracking number then you can trace your order from website.
Q: If I order HSD123JPW3-A13 now,when will you ship the goods ?
A: The order will be shipped within 2-3 working days after received your payment.
5 stars
100%
4 stars
0%
3 stars
0%
2 stars
0%
1 stars
0%