ORIGINAL 12.3 inch HSD123PWW1-A30 FOR AUO LCD DISPLAY SCREEN PANEL
Brand Name: HannStar
Model Number: HSD123PWW1-A30
China
Model Name:
HSD123PWW1-A30
Diagonal Size:
12.3"
292.032(W)×109.512(H) Mm
Bezel Opening:
294.8(W)×112.1(H) Mm
Outline Dim.:
308.1(H)×130(V) ×15.1(D) Mm
Luminance:
850 Cd/m² (Typ.)
Contrast Ratio:
1000:1 (Typ.) (TM)
Weight:
520g (Typ.)
Designed For:
Outdoor High Brightness / Automotive Display
Product Description
HSD123PWW1-A30 Product details :
HannStar LCD Screen HSD123PWW1-A30
Panel Brand HannStar
Model P/N HSD123PWW1-A30
Diagonal Size 12.3"
Active Area 292.032(W)×109.512(H) mm
Bezel Opening 294.8(W)×112.1(H) mm
Outline Dim. 308.1(H)×130(V) ×15.1(D) mm
Treatment Antiglare
Luminance 850 cd/m² (Typ.)
Contrast Ratio 1000:1 (Typ.) (TM)
View Direction Symmetry
Response Time 17/18 (Typ.)(Tr/Td)
Viewing Angle 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10)
Operating Mode IPS Pro, Normally Black, Transmissive
Support Color 16.7M 70% NTSC
Light Source WLED [11S4P] , 3K hours , W/O Driver
Weight 520g (Typ.)
Designed For Outdoor High Brightness / Automotive Display
Frame Rate 60Hz
Touch Panel Without
Interface Type LVDS (2 ch, 8-bit) , 50 pins Connector
Power Supply 3.3V (Typ.)
HSD123PWW1-A30 Payment:
1.We Only Accept Paypal . For specific requirements, please feel free to contact us.
2.Payment must be made within 48hrs of the auction end time.
3.If don't need,Please send us the cancel requeste.
HSD123PWW1-A30 Shipping and Package :
ORIGINAL 12.3 inch HSD123PWW1-A30 FOR AUO LCD DISPLAY SCREEN PANEL 0
HSD123PWW1-A30 About shipping information:
We will ship within 1-3 business days after payment.
Buyers from Chile and Argentina, please provide your tax ID so you can use UPS and other couriers.
HSD123PWW1-A30 Return policy:
&. When you return the product ,Please keep the item in the same condition we offered you.
&. The buyer is responsible for the return shipping.
HSD123PWW1-A30 FAQ:
Q: How long is the warranty of HSD123PWW1-A30 ?
A: 90days warranty .
Q: Can you give me a discount if I need a large quantity of HSD123PWW1-A30 ?
A: Of course!If you make a large order, we will give you a discount.
Q: How can I trace my order of HSD123PWW1-A30 ?
A: we will give you tracking number then you can trace your order from website.
Q: Can I pay my goods HSD123PWW1-A30 by credit card ?
A: Yes!you can use your credit card through your Paypal account.
5 stars
100%
4 stars
0%
3 stars
0%
2 stars
0%
1 stars
0%