G133HAN02.2 WLED FHD LCD Display 1920*1080 For Medical Device
Brand Name: AUO
Model Number: G133HAN02.2
China
Model Name:
G133HAN02.2
Diagonal Size:
13.3"
Resolution:
1920(RGB)×1080, FHD 166PPI
Active Area:
293.472(W)×165.078(H) Mm
Outline(mm):
306.3 × 195.29 × 3.2 (H×V×D)
Treatment:
Glare (Haze 0%)
Response:
27 (Typ.)(Tr+Td) Ms
Work Mode:
AHVA, Normally Black, Transmissive
Mass:
280g (Max.)
Used For:
Industrial / Medical Imaging / Gaming
Supply Ability:
100000 Unit/Units per Month
Highlight:
WLED FHD LCD Display
Medical Device FHD LCD Display
G133HAN02.2 Medical Device Display
Product Description
13.3 inch FHD LCD screen G133HAN02.2 WLED 1920*1080 LED display for Medical Imaging
G133HAN02.2 Product details :
AUO LCD Screen G133HAN02.2
Brand AUO
Model P/N G133HAN02.2
Diagonal Size 13.3"
Panel Type a-Si TFT-LCD, LCM
Resolution 1920(RGB)×1080, FHD 166PPI
Pixel Format RGB Vertical Stripe
Active Area 293.472(W)×165.078(H) mm
Outline(mm) 306.3 × 195.29 × 3.2 (H×V×D)
Treatment Glare (Haze 0%)
Luminance 500 cd/m² (Typ.)
Contrast Ratio 800 : 1 (Typ.) (TM)
Viewing Angle 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10)
Response 27 (Typ.)(Tr+Td) ms
Good View at Symmetry
Work Mode AHVA, Normally Black, Transmissive
Color Depth 16.2M 45% NTSC
Backlight WLED , 50K hours , With LED Driver
Mass 280g (Max.)
Used for Industrial / Medical Imaging / Gaming
Refresh Rate 60Hz
Touchscreen Without
Signal Type eDP (2 Lanes) , eDP1.2 , 30 pins Connector
Voltage Supply 3.3V (Typ.)
Max. Ratings Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 60 °C
G133HAN02.2 NOTES:
G133HAN02.2 Shipping and Package :
G133HAN02.2 WLED FHD LCD Display 1920*1080 For Medical Device 0
G133HAN02.2 Shipping:
1. We will test them strictly before shipment.
5.Please confirm it with us before buying if you need 100% new.
G133HAN02.2 Allocation of additional shipping costs:
G133HAN02.2 FAQ:
Q: Can You declare my order of G133HAN02.2 to a lower price in commercial invoice for customs ?
A: Yes , we can . pls inform us before shipping .
Q: How to make payment of G133HAN02.2 ?
A: We accept T/T , Paypal , western union .
Q: How can I trace my order of G133HAN02.2 ?
A: we will give you tracking number then you can trace your order from website.
Q: Can you give me a discount if I need a large quantity of G133HAN02.2 ?
A: Of course!If you make a large order, we will give you a discount.
5 stars
100%
4 stars
0%
3 stars
0%
2 stars
0%
1 stars
0%