RGB Vertical Stripe B080EAN01.4 800*1280 31 pins LCD SCREEN
Brand Name: AUO
Model Number: B080EAN01.2
China
Model P/N:
B080EAN01.4
Diagonal Size:
8.0"
Resolution:
800(RGB)×1280, WXGA 188PPI
Display Size:
107.64(W)×172.224(H) Mm
Best View On:
Symmetry
Brightness:
400 Cd/m² (Typ.
Response Time:
30 (Typ.)(Tr+Td)
Viewing Angle:
89/89/89/89 (Typ.)(CR>=10)
Weight:
78.0g (Max.)
Designed For:
Product Description
B080EAN01.4 Product details :
Brand AUO
Model Name B080EAN01.4
Diagonal Size 8.0 inch
Display size 107.64 × 172.224 (H×V) mm
Outline Size 114.6 × 184.6 × 3.85 (H×V×D) mm
Surface Hard coating, Antireflection
Brightness 400 cd/m² (Typ.)
Contrast Ratio 1000: 1 (Typ.) (transmission)
Best View on Symmetry
Display Mode AHVA, Normally Black, Transmissive
Viewing angle 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10)
Response Time 30 (Typ.)(Tr+Td) ms
Number of 16.7M, 58% NTSC
Backlight type WLED , 15K hours , Without Driver
Screen weight 78.0g (Max.)
Apply to Pad & Tablet
Refresh rate 60Hz
Touch function No touch
Signal Interface 31 pins MIPI (4 data lanes), connector
Supply voltage 1.8/3.3V (Typ.)(VDDP/VDDLI)
Maximum Working temperature: -20 ~ 60 °C; Storage temperature: -30 ~ 70 °C
B080EAN01.4 Customer Service Policy:
We are more than happy to answer any questions that you have, please contact with
1:Orders processed timely after the payment verification.
2:We only ship to confirmed order addresses. Your order address MUST MATCH your Shipping address.
B080EAN01.4 Our Services:
1. Reply emails within 24 hours.
2. Good service after sold.
3. Fast shipping, goods to be sent out within 3 working days after payment.
4. Check one by one to make sure each one is A grade, without scratches or other problems.
5. Testing before shipment.
B080EAN01.4 Description:
1.Exactly the same items and pictures.
3.Each item has been checked and in good condition before shipping.
B080EAN01.4 FAQ:
Q: Can you give me a discount if I need a large quantity of B080EAN01.4 ?
A: Of course!If you make a large order, we will give you a discount.
Q: Can I pay my order of B080EAN01.4 via credit card ?
A: Yes!you can use your credit card through your Paypal account.
Q: How long will I receive my goods B080EAN01.4 ?
A: Generally speaking ,It will take 3-8days to your hand by DHL/FEDEX/UPS/TNT.
Q: Do you accept sample orders of B080EAN01.4 ?
A: Of course!sample order is welcome !
B080EAN01.4 Shippment & Packing
RGB Vertical Stripe B080EAN01.4 800*1280 31 pins LCD SCREEN 0
5 stars
100%
4 stars
0%
3 stars
0%
2 stars
0%
1 stars
0%