12.3 inches HSD123KPW2-A10 50 pin lcd screen panel display for Automotive Display
Brand Name: HannStar
Model Number: HSD123KPW2-A10
China
Model P/N:
HSD123KPW2-A10
Diagonal Size:
12.3"
292.032(W)×109.512(H) Mm
Bezel Opening:
294.8(W)×112.1(H) Mm
Outline Dim.:
308.1(H)×130(V) ×15.6(D) Mm
Luminance:
850 Cd/m² (Typ.)
Contrast Ratio:
1100:1 (Typ.) (TM)
Weight:
TBD
Designed For:
Automotive Display
Product Description
HSD123KPW2-A10 Product details :
HannStar LCD Screen HSD123KPW2-A10
Panel Brand HannStar
Model P/N HSD123KPW2-A10
Diagonal Size 12.3"
Active Area 292.032(W)×109.512(H) mm
Bezel Opening 294.8(W)×112.1(H) mm
Outline Dim. 308.1(H)×130(V) ×15.6(D) mm
Treatment Glare (Haze 0%)
Luminance 850 cd/m² (Typ.)
Contrast Ratio 1100:1 (Typ.) (TM)
View Direction Symmetry
Response Time 16/14 (Typ.)(Tr/Td)
Viewing Angle 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10)
Operating Mode IPS Pro, Normally Black, Transmissive
Support Color 16.7M 70% NTSC
Light Source WLED [11S4P] , 30K hours , W/O Driver
Weight TBD
Designed For Automotive Display
Frame Rate 60Hz
Touch Panel Without
Interface Type LVDS (2 ch, 8-bit) , 50 pins Connector
Power Supply 3.3V (Typ.)
HSD123KPW2-A10 Product Description:
1 : Price can be negotiable based on quantity; delivery terms;
2 : Samples: We can offer samples ,but we kindly ask you pay for samples and the freight.
4: Package: All the items will be packed very well to avoid damage.
HSD123KPW2-A10 Our Services:
1. Reply emails within 24 hours.
2. Good service after sold.
3. Fast shipping, goods to be sent out within 3 working days after payment.
4. Check one by one to make sure each one is A grade, without scratches or other problems.
5. Testing before shipment.
HSD123KPW2-A10 Shippment & Packing
12.3 inches HSD123KPW2-A10 50 pin lcd screen panel display for Automotive Display 0
HSD123KPW2-A10 Description:
1.Exactly the same items and pictures.
3.Each item has been checked and in good condition before shipping.
HSD123KPW2-A10 FAQ:
Q: If I place order now,when will you ship the goods of HSD123KPW2-A10 ?
A: The order will be shipped within 2-3 working days after received your payment.
Q: How can I trace my order of HSD123KPW2-A10 ?
A: we will give you tracking number then you can trace your order from website.
Q: Can I pay my order of HSD123KPW2-A10 via credit card ?
A: Yes!you can use your credit card through your Paypal account.
Q: Do you accept sample orders of HSD123KPW2-A10 ?
A: Of course!sample order is welcome !
5 stars
100%
4 stars
0%
3 stars
0%
2 stars
0%
1 stars
0%