LM215DB-T02 21.5 Inch Desktop Monitor Screen Display 60HZ FHD IPS
Brand Name: PANDA
Model Number: LM215DB-T02
CHINA
Panel Model:
LM215DB-T02
Panel Size:
21.5"
Resolution:
1920(RGB)×1080, FHD, 102PPI
Display Area:
476.64(W)×268.11(H) Mm
Bezel Opening:
479.84(W)×271.31(H) Mm
Outline Size:
495.5(W)×292.2(H)×12(D) Mm
Weight:
1.85Kgs (Typ.)
Application:
Desktop Monitor
Supply Ability:
100000 Unit/Units per Month
Highlight:
LM215DB-T02 Desktop Monitor Screen
21.5 Inch Desktop Monitor Screen
FHD IPS Desktop Monitor display
Product Description
LM215DB-T02 Product details :
PANDA LCD Screen LM215DB-T02
Panel Brand PANDA
Panel Model LM215DB-T02
Panel Size 21.5"
Panel Type a-Si TFT-LCD , LCM
Resolution 1920(RGB)×1080, FHD, 102PPI
Pixel Format RGB Vertical Stripe
Display Area 476.64(W)×268.11(H) mm
Bezel Opening 479.84(W)×271.31(H) mm
Outline Size 495.5(W)×292.2(H)×12(D) mm
Surface Antiglare, Hard coating (3H)
Brightness 250 cd/m² (Typ.)
Contrast Ratio 1000:1 (Typ.) (TM)
Viewing Angle 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10)
Display Mode TN, Normally White, Transmissive
Response Time 5 (Typ.)(Tr+Td)
Display Colors 16.7M 72% NTSC
Lamp Type 15S4P WLED , 30K hours , Without Driver
Frequency 60Hz
Touch Screen Without
Weight 1.85Kgs (Typ.)
Application Desktop Monitor
Signal Interface LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins Connector
Input Voltage 5.0V (Typ.)
Environment Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C
LM215DB-T02 Important:
LM215DB-T02 Payment and Tax:
1.Alipay is perferred and safety
LM215DB-T02 Shipping and Package :
LM215DB-T02 21.5 Inch Desktop Monitor Screen Display 60HZ FHD IPS 0
LM215DB-T02 Shipping details:
2.Time of delivery depends on the destination country and location.
4.General shipping time
1)Expited Shipping:
DHL,UPS,TNT,Fedex,to worldwide 3-7 Days.
2)Standard Shipping Method:
European Countres : Russia,Spain,UK,France,Netherlands etc 10-20 days
North Ameriacan Countries: USA,Canada, etc 7-20 days.
Asia Countries:Singapore,Malaysia,Japan,India,etc 13-20 days
Other Remote Countries: 25-45 days
LM215DB-T02 FAQ:
Q: How to make payment of LM215DB-T02 ?
A: We accept T/T , Paypal , western union .
Q: Can you give me a discount if I need a large quantity of LM215DB-T02 ?
A: Of course!If you make a large order, we will give you a discount.
Q: How can I trace my order of LM215DB-T02 ?
A: we will give you tracking number then you can trace your order from website.
Q: Do you accept sample orders of LM215DB-T02 ?
A: Of course!sample order is welcome !
5 stars
100%
4 stars
0%
3 stars
0%
2 stars
0%
1 stars
0%