M236HJJ-L30 23.6 inch 1920*1080 30 pins Connector LCD Display Pane LCD screen
Brand Name: Innolux
Model Number: M236HJJ-L30
China
Model Name:
M236HJJ-L30
Screen Size:
23.6 Inch
Pixel Number:
1920(RGB)×1080 (FHD) 93PPI
Active Area(mm):
521.28 × 293.22 (H×V)
Outline(mm):
544.8 × 320.5 × 11.5 (H×V×D)
Color Depth:
16.7M 72% NTSC
Mass:
2.31±0.11Kgs
Used For:
Desktop Monitor
Supply Ability:
100000 Unit/Units per Month
Product Description
M236HJJ-L30 Product de tails :
Innolux LCD SCREEN M236HJJ-L30
Manufacturer Innolux
Model Name M236HJJ-L30
Screen Size 23.6 inch
Screen Type LCM , a-Si TFT-LCD
Pixel Number 1920(RGB)×1080 (FHD) 93PPI
Arrangement RGB Vertical Stripe
Active Area(mm) 521.28 × 293.22 (H×V)
Outline(mm) 544.8 × 320.5 × 11.5 (H×V×D)
Bezel Area(mm) 525.22 × 297.22 (H×V)
Treatment Antiglare (Haze 3%), Hard coating (3H)
Luminance 250cd/m² (Typ.)
Contrast Ratio 3000 : 1 (Typ.) (TM)
Viewing Angle 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10)
Response 10 (Typ.)(G to G) ms
Good View at Symmetry
Work Mode Super MVA, Normally Black, Transmissive
Color Depth 16.7M 72% NTSC
Backlight 4 strings WLED , 30K hours , No Driver
Mass 2.31±0.11Kgs
Used for Desktop Monitor
Refresh Rate 60Hz
Touchscreen Without
Signal Type LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins Connector
Voltage Supply 5.0V (Typ.)
Max. Ratings Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C
welcome :
M236HJJ-L30 Shipping:
 (Please note:business/working days:NOT including the weekend nor the holidays.)
To most of the countries: 10-25 business days (such as Germany, Spain, Swden, Switzerland etc.)
To the USA, UK and Australia: 7-18 business days
To Russia: 25-60 business days due to Russia post is very slow
For faster delivery,please contact us for express details.
M236HJJ-L30 Before order:
M236HJJ-L30 International Orders:
1.Buyer is responsible for all customs fees and import taxes.
M236HJJ-L30 About item and shipping price:
M236HJJ-L30 FAQ:
Q: How can I trace my order of M236HJJ-L30 ?
A: we will give you tracking number then you can trace your order from website.
Q: Can you give me a discount if I need a large quantity of M236HJJ-L30 ?
A: Of course!If you make a large order, we will give you a discount.
Q: Can I pay my order of M236HJJ-L30 via credit card ?
A: Yes!you can use your credit card through your Paypal account.
Q: How long will I receive my goods M236HJJ-L30 ?
A: Generally speaking ,It will take 3-8days to your hand by DHL/FEDEX/UPS/TNT.
M236HJJ-L30 Shipping and Package :
M236HJJ-L30 23.6 inch 1920*1080 30 pins Connector LCD Display Pane LCD screen 0
5 stars
100%
4 stars
0%
3 stars
0%
2 stars
0%
1 stars
0%