2026-04-01
| Brand | Samsung |
| Model P/N | LTL129JL01-A03 |
| Diagonal Size | 12.9" |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD, Assembly |
| Resolution | 2732(RGB)×2048 |
| Pixel Format | RGB Vertical Stripe |
| View Direction | Symmetry |
| Response Time | - |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Operating Mode | - |
| Support Color | 16.7M |
| Light Source | WLED |
| Weight | - |
| Designed For | Pad & Tablet |
| Frame Rate | 60Hz |
| Touch Panel | - |
| Interface Type | eDP |
| Environment | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |